Friziera pakalpojumi ---> skatīt vairāk

Pie mums līdztekus klasiskajiem matu meistaru pakalpojumiem iespējams veikt arī šādas procedūras:

Sombre. Vienmērīga krāsas pāreja no tumšākas krāsas pie saknēm līdz gaišākai matu galos - tikai siltie toņi.

 

Ombre. Matu krāsa pie saknēm laideni pāriet citā krāsā uz matu galiem. 

 

Babylights. Saulē izbalējušu matu efekts.

 

Lowlights. Krāsošana divos toņos.

 

Matu laminēšana. Tā ir maiga procedūra, kurā matus aptver ar kopjošu kārtiņu, šādi dziļi mitrinot un barojot sausos matus un vienlaikus, uz trim nedēļām pasargājot tos no saules UV stariem.

 

Ārstnieciskā matu taisnošana ar Lasio keratīnu. Procedūras laikā katra mata stiebrs tiek piepildīts ar keratīnu. Tas padara matus veselīgākus, spīdīgākus, gludākus un taisnākus, netraumējot to struktūru.

Izsmidzināmais LASIO keratīns, ko izmanto taisnošanai, nesatur formaldehīda un aldehīda atvasinājumus. Mati tiek gludināti sausi, tādējādi izvairoties no pārāk stipras termiskas apstrādes, tie nezaudē kuplumu un apjomu.

Taisnošana ir piemērota visiem matu tipiem – gan porainiem, gan bojātiem, gan ķīmiski apstrādātiem.

Procedūra ilgst no 1-3 h atkarībā no Tavu matu garuma un biezuma.

Matus var mazgāt uzreiz pēc procedūras, negaidot 3 dienas, līdz ar to procedūru iespējams veikt arī lietainā laikā. Produkts matos saglabājas līdz 3 mēnešiem, pakāpeniski izmazgājoties no tiem!

 

Bouffant. Procedūra matu piesakņu apjoma palielināšanai. Procedūra paredzēta apjoma palielināšanai pie matu saknēm uz ilgstošu laiku. Ilgnoturīgs efekts saglabājas pateicoties īpašās tehnoloģijas pielietošanai un bio-ilgviļņu sastāva izmantošanai. Savukārt, procedūra palīdz saglabāt apjomu matiem ar palielināto sebuma izdalīšanos.

 

Matu atjaunošanas procedūra ar OLAPLEX. Matu meistari norāda, ka šis ir viens no pasaulē labākajiem līdzekļiem, kas matu bojājumus ne tikai nomaskē, bet tiešām uzlabo arī matu struktūru.

Kā tas notiek?

Olaplex līdzeklim ir trīs fāzes jeb trīs daļas: Nr.1, Nr.2 un Nr.3.

Nr.1 ir līdzeklis, ko frizieri pievieno klāt matu krāsai vai balinātājam. Olaplex Nr.1 momentāli  reaģē uz krāsas izraisīto bojājumu matos un atjauno tos. Krāsojot vai balinot matus vairs nav jāuztraucas par matu bojāšanu, jo pie mums katrā krāsošanas reizē var izmantot OLAPLEX – brīnumlīdzekli, kas pasargās matus, paildzinās matu krāsas noturību un samazinās matu lūšanu, padarot matus veselīgākus, stiprākus un mirdzošus!

Nr.2 ir līdzeklis, kuru frizieri lieto  pēc matu krāsošanas.

Nr.3 ir līdzeklis, ko frizieri iesaka lietot mājās vienu reizi nedēļā starp friziera apmeklējumiem. Pirms OLAPLEX Nr.3 lietošanas mājas apstākļos mati nav jāmazgā, tikai jāsaslapina vai jāizskalo ar ūdeni. Pēc tam tie kārtīgi jāizslauka ar dvieli un tad tajos jāieklāj Olpalex nelielā daudzumā. Matus var aptīt ar dvieli. Frizieri iesaka līdzekli matos paturēt vismaz 10 minūtes, bet ne ilgāk par 30 minūtēm, jo tad līdzeklim zūd iedarbība.

Rezultāts varētu būt ļoti līdzīgs keratīna taisnošanai, taču atšķirība ir tā, ka keratīna taisnošana ir ķīmiska procedūra. Olaplex produkcija ir 100% vegāna un tās testēšanā netiek izmantoti dzīvnieki. Olaplex ir pilnīgi netoksisks, tas nesatur silikonus, sulfātus, ftalātus, DEA, aldehīdus un glutēnu.

 

Botox procedūra matiem. Dziļi barojošs efekts un antioksidantu iedarbība. Nodrošina matu spīdumu, atjauno un nodrošina intensīvu un līdzsvarotu mitrināšanu. Efekts saglabājas līdz 3 nedēļām.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu