Meistare Una - friziere, stiliste, vizāžiste

Satikšanās ar Unu nozīmē draudzīgu, jautru un profesionālu komunikāciju. TV šovos esat jau redzējuši Unas darba radošās enerģijas rezultātu. Una ir piedalījusies žūrijas un dalībnieku matu sakārtojuma un make-up veidošanā šovos "Koru kari", "Dziedošās ģimenes", un "Jauno talantu fabrika". Pieredze sadarbībā ar fotogrāfiem veidojot foto sesijas un kāzu fotogrāfijas palīdzēs parādīt "zelta griezumu" jūsu svarīgākajā dienā.

Meistare Lelde - friziere, stiliste, vizāžiste

Satikšanās ar Leldi dos iespēju atrast tieši Jums piemērotāko vizuālo tēlu. Un te nav runa tikai par matu griezumu. Stilista profesijas priekšrocības ir tādas, ka tas spēj ieraudzīt piestāvošās toņu gammas, formas un stilus, tādējādi izveidojot harmonisku koptēlu. Guvusi godalgotas vietas Starptautiskajā konkursā Baltic Beauty. Zināšanas un darba pieredzi bagātinājusi, strādājot Latvijas Televīzijā, veidojot grimu ,matu sakārtojumu un stilu gan raidījumiem, gan TV šoviem.

Meistars Elmārs - frizieris

Elmāram ir pieredze CHI krāsu tehnologa pasniedzēja darbā, un viņa zināšanas ir vērtīga bāze darbā ar klientiem, kas izvēlas niansētas un sarežģītas koloristikas tehnikas. Komunikabls, ātri atrod kontaktu ar cilvēkiem, spēj viegli un konstruktīvi, un ar labu humora devu atrisināt Jūsu problēmu. Ja nevarat izvēlēties, kā labāk izskatīties – tonēt vai krāsot, audzēt garus matus vai nogriezt stilīgu griezumu - te Elmāra loģiskā domāšana noderēs!

Manikīra meistare Marina

Vairāk nekā 15 gadu darba pieredze. Baltijas mēroga konkursu laureāte un starptautisku semināru dalībniece. Marinai piemīt bezgalīgs pozitīvā garastāvokļa lādiņš, ar kuru viņa dāsni apvelta visus savā tuvumā. Vienmēr vieglā solī un vienmēr smaidīgi no salona dodas savā dienas ritumā Marinas klienti. Var arī teikt: Marinas viesi, jo viņa prot ikvienam radīt svētku sajūtu – šī ir ļoti laba diena un ir satikts īpašs cilvēks. Ar Marinu ir prieks būt kopā.

Manikīra meistare Beāte

Vairāk nekā 20 gadu darba pieredze. Satikšanās ar Beāti ir mierpilna un harmoniska. Profesionāli un viegli - tāda sajūta jūs pavadīs, kad dosieties prom no salona.

Gundega - friziermeistare, pasniedzēja

Gundega ir friziere ar lielo burtu. Meistare ar daudzpusīgu izglītību, pieredzi un mīlestību pret savu darbu. Piedalījusies starptautiskos konkursos, darbi publicēti žurnālos Pastaiga, Santa un Pērle. Pasniedzēja pieredze PIVOT POINT frizieru skolā. Strādā ar ārstnieciskām zīda krāsām. Smalki niansēta koloristika dod iespēju katram klientam sajust īpašu "burvju otas" pieskārienu. Kā pareizi kopt un lolot matus, lai tie augtu veselīgi un mirdzoši? Kā atrast vispiemērotāko matu kosmētiku? Šos padomus saņemsiet sirsnīgā, labvēlīgā komunikācijā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu